Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
12.08.2025 08:28 - Отношение ^_^ (със закъснение)
Автор: no1name Категория: Спорт   
Прочетен: 816 Коментари: 2 Гласове:
3

Последна промяна: 12.08.2025 08:32

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
08.08. Международнен ден на котката

Кючуков Kомеди Шоу (фейсбук)

""Вчера беше Международният ден на котката. Сега, аз цял живот съм гледал кучета и имам горчив опит с гледане на рибки, но се оказа, че съм силен само да гледам как се пече скумрия. Но веднъж в моят така нестабилен и пълен с нелепости живот, ми се наложи да гледам котка. Приятели трябваше да я оставят някъде за два дни и аз реших да бъда добър войник Швейк и я приех в дома си. Но от момента в който влезе, това вече не беше моето жилище. Очаквах да отиде до вратата , да си чака там стопаните, но нищо подобно. Те и пратиха въздушни целувки, тя им махна опашка в стил “ Бегайте бе, кашони” и започна узурпира всичко наоколо. Направи шест пируета от “Лебедово Езеро” на плочките в кухнята, събори ваза и ме гледаше в очите докато го прави, говорейки ми телепатично “ Ще те побъркам, ей”. След това и сложих храна от консерва, не иска да яде. Пробвах с пържола, сом, миди Сен Жак, хайвер от динозавър. Накрая склони на омар. И след като се натъпка ,
Мина в режим нинджа. Ходи по перваза на терасата, където докато я гледах, се кръстих, поливах със светена вода, лях си куршум. После изчезна и в продължение на три часа сякаш беше отворила портал към друго измерение и нямаше да се върне никога. Оказа се , че е отворила шевовете на пердето и се беше загнездила като Спайдърмен над телевизора, готова да ми скочи при най-малкото движение или неправилно дишане. Дойде момента за сън и аз насочвайки се към спалнята забелязах, че вече е там, легнала ми е на възглавницата, направила си е педикюр , има кърпа на главата и краставици на очите и слуша подкаст как да хванем сьомга без да се напрягаме. Все пак реши, че и аз мога да легна там, но се постара да знам, че не го прави с желание.
И все пак, мъркането и тези тъжни очи са причина за щастието на много хора. Абе , обичайте животните, защото те ни обичат без да го заслужаваме.""

пп. Отношението към спорта при тези климатични условия :)))
image

Оставете им поне водичка...











Гласувай:
3



Следващ постинг
Предишен постинг

1. bellarosa01 - Да им е честит денят на господарите на стопаните си!
13.08.2025 11:10
Макар и със закъснение...
Не знам дали си попадала във Фейсбук на страничката на Котарака Румен. Изключително забавно, свежо, оригинално и увлекателно четиво.:) Копирам малък диалог от там:
К.З. добро утро, шефе!
К.Р. добро утро, златиме!
К.З. какъф е планът за днес, шефе? какво ше праиме?
К.Р. нищо, златиме.
К.З. а утре?
К.Р. пак нищо.
К.З. а вдругидем?
К.Р. съштото.
К.З. перфектем план, шефе!! добре, че си заделил повечко време за тая ралта, че в тая жега сичко става нооого бавно!!1
К.Р. да, но имай предвид, че в събота по план ште трябва цпим цял дем, така че трябва да по-бързаме!!11

Легенда: К.Р - Котаракът Румен, К.З - Котаракът Златин, Ч.Т - Чистачът на тоалетни /стопанката им/ :)))
цитирай
2. no1name - 1. bellarosa01 - Да им е честит денят на господарите на стопаните си!
13.08.2025 11:56
bellarosa01 написа:
Макар и със закъснение...
Не знам дали си попадала във Фейсбук на страничката на Котарака Румен. Изключително забавно, свежо, оригинално и увлекателно четиво.:) Копирам малък диалог от там:
К.З. добро утро, шефе!
К.Р. добро утро, златиме!
К.З. какъф е планът за днес, шефе? какво ше праиме?
К.Р. нищо, златиме.
К.З. а утре?
К.Р. пак нищо.
К.З. а вдругидем?
К.Р. съштото.
К.З. перфектем план, шефе!! добре, че си заделил повечко време за тая ралта, че в тая жега сичко става нооого бавно!!1
К.Р. да, но имай предвид, че в събота по план ште трябва цпим цял дем, така че трябва да по-бързаме!!11

Легенда: К.Р - Котаракът Румен, К.З - Котаракът Златин, Ч.Т - Чистачът на тоалетни /стопанката им/ :)))


:)))))))))))))))

Да им е честит всеки ден на господарите на стопаните си, защото за стопаните на господарите всеки ден тук е безкраен празник!!! ^_^ :-))))

пп. 1/ Здрасти, Bellarosa! Тъкмо сутринта мислех точно този разговор м/у К.Р. и К.З. да го пусна в днешния си пост, ама си викам, че все трябва да имам търпението (аман!!!), докато отпътува отвореното ми писмо, докато пристигне, докато го занесат, на който там чува от Стопаните ни тук :-))))) и ти взе, че ми прочете мислите, които витаят в космическото пространство :)))))))))
Уфффф :))))))))

2/ Мисля си, че тук се въртим по-малко на брой от Стопаните ни, нищо, че главната улица е претъпкана :))))), ама май съм в грешка :D Отпускари са хората...

Хубаво е, че се включи поне ти, че оглушах :*)))))))))))))
Леко да ти е!
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: no1name
Категория: Други
Прочетен: 536547
Постинги: 703
Коментари: 2485
Гласове: 1500
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930