Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
20.05 19:18 - След истерията dara приземяването е задължително :)
Автор: no1name Категория: Други   
Прочетен: 450 Коментари: 4 Гласове:
2

Последна промяна: 20.05 20:39

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg

бангарангата от постинг

14.05 21:36 - Евровизия и европейска визия :)
https://no1name.blog.bg/drugi/2026/05/14/evroviziia-i-evropeiska-viziia.1986661

повтарям умишлено в случай, че в суматохата :)
е пропусната 

за Евро-визия-та, де :)


image

image

image

image

image

пп. Така си е - да подреждаш папки не е като да подскачаш опиянен...

Правосъдният министър: Натъкнах се на фрапиращи и недопустими практики в Агенцията по вписванията





Гласувай:
2



1. no1name - Лилия Божкова
20.05 19:25
Аз пък искам да ви попитам нещо:
Вие, питате ли се кой има най-голям интерес точно сега да се развихря огромен, шумен и напълно емоционален скандал около участието и победата на Дара на Евровизия?
Не за друго, а щото паралелно с това в публичното пространство излязоха въпроси и отговори около едни пътувания с частни самолети до Истанбул и Дубай, както и твърдения за пренасяне на ръчен багаж с неустановено, според Бареков, съдържание.
И изведнъж:
- социалните мрежи избухнаха,
- всички говорят за „сатанизъм“
- анализират текстове
- броят кукери
и всички се занимавате с Дара.
Приомът не е нов.
Навремето Борисов буквално хвърли на хиените най-верния си човек и с дни се поддържаше шумът около „Апартаментгейт“ на Цветанов, докато „Барселонагейт“ постепенно се изместваше от фокуса на общественото внимание.
Явно е, че политиката и медийната среда работят точно така:
- шум,
- скандал,
- емоция,
- морална паника,
ииии... отклоняване на вниманието.
Така че продължавайте да спорите за сатаната, мантрите и хлопатарите, докато междувременно изпълнявате желанията на момчето и помагате същинските въпроси да останат на заден план.
Кой разбрал - разбрал.
цитирай
2. no1name - https://www.youtube.com/watch?v=8DdZuEAyFw8
20.05 19:29
Сигнал до ГДБОП за пътувания на Пеевски до Дубай
(канала на Ивелин Николов)

цитирай
3. krumbelosvet - "След истерията Дара"
21.05 10:08
като след "истерията" Битълс.
Много се зловиди на ЗАВИСТНИЦИ и АНТИБЪЛГАРИ заслуженият успех на едно бургаско момиче.
цитирай
4. no1name - 3. krumbelosvet - "След истерията Дара
21.05 10:30
krumbelosvet написа:
като след "истерията" Битълс.
Много се зловиди на ЗАВИСТНИЦИ и АНТИБЪЛГАРИ заслуженият успех на едно бургаско момиче.


Ние българите сме по многото и винаги първи по всичко...Понякога отзад, понякога отдолу :) Според за какво е класификацията... И за да сме коректни - за протокола: баш момичето е от Варна. Не че има особено значение.
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: no1name
Категория: Други
Прочетен: 557356
Постинги: 711
Коментари: 2502
Гласове: 1513
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930