Постинг
14.05 21:36 -
Евровизия и европейска визия :)
Понеже обичам да поставям снимки в постовете си, ще започна с такива и днес.
А ако се чудите какво е това, може да прочетете под тях, ако вече не сте прочели.
Аз пък не се чудя, че животът у нас продължава да се върти около лимби :))))
P.S. За лимбите - още по-надолу :)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Текст към снимките:
ТОВА СА ВАШИТЕ имоти, жилища, наследство, фирми, бизнеси - вашият живот!
БОЕЦ публикуваме трета част на #РегистриГейт - това са снимки от архива на Агенцията по вписванията в София, ниво "минус 6" в централната сграда и други места. Това е сметище - насипани чували, разкъсани кашони, хвърчащи листа... - стотици хиляди нотариални актове, фирмени дела и записки! Брутална мърлявщина и безотговорност.
По наша информация, част от архива на АВ София е извозена в някакви складове в подобно състояние в Ботевград. Имаме и официални документи с констатации за нередности при съхранението на държавните архиви, включително и нарушения на мерките за пожарна безопасност. В тези кашони, чували и мазета е живота и труда на милиони българи и конкретно в случая - на столичани.
Показваме и снимки на служебни документи на Агенцията по вписванията, изхвърлени на боклука и съдържащи лични данни и чувствителна информация.
До тук в първите две част на #РегистриГейт показахме:
Над 2000 (ДВЕ ХИЛЯДИ) нотариални акта на имоти, собственост на жители на гр. София, са изчезнали от архива на Агенцията по вписванията (АВ)!
В понеделник БОЕЦ влязохме в Агенцията и Георги Георгиев се срещна с Даниела Митева - директор на АВ. В началото на разговора тя се опита да обвини БОЕЦ, че изпълняваме "политическа поръчка" срещу нея, но след това смени тона, като ни увери, че много ни уважава и че БОЕЦ сме сериозна организация. На зададените въпроси относно изчезналите нотариални актове тя запази мълчание. Митева потвърди за показания от нас доклад на Инспектората към Министерството на правосъдието, който завършва с предложение за нейното незабавно освобождаване, но заяви, че той съдържал фактологична неточност.
В ход е едно от най-тежките ни разследвания за последните месеци. Установените данни и информацията от нашите източници показват, че от архива на АВ са изчезнали над 2000 нотариални акта на имоти в София.
Вчера публикувахме непълен опис по томове на изчезналите документи, като става дума за актове за собственост, издадени в периода от 1912г. до 1989г.
Според нашите източници става дума за мега схема на имотната мафия за кражба на имоти в София с участието на висши служители на Агенцията по вписванията, нотариуси и други длъжностни лица.
БОЕЦ получихме и доклад от 37 страници на Инспектората на Министерството на правосъдието със заключение, че Даниела Митева трябва незабавно да бъде освободена като изпълнителен директор на АВ, без предизвестие. В този доклад са констатирани брутални нарушения.
БОЕЦ поставихме началото на това разследване и предстои да огласим и публикуваме стотици документи и огромен обем информация, включително и за финансови злоупотреби в особено големи размери.
ПРИЗОВАВАМЕ собствениците на имоти в гр. София да проверят техния статут и наличните документи. Особено имоти на бездетни лица, които са починали, имоти на хора, които са в чужбина от дълги години и т.н.
Призоваваме за максимално споделяне на този материал! И очакваме реакцията на новите "борци" срещу мафията и корупцията. Принципал на Агенцията по вписванията е Министерството на правосъдието.
Даниела Митева е заемала поста директор на Агенцията по вписванията до 2009г по време на тройната коалиция БСП - ДПС - НДСВ. Повторно е назначена на поста от Янаки Стоилов в първия служебен кабинет на Румен Радев. Назначена е заедно с Иван Демерджиев като заместник министър на правосъдието. След това Демерджиев става и министър на правосъдието, а в следващ служебен кабинет е назначен за министър на МВР. Видно е, че Митева е от кадрите на Румен Радев и оцелява на поста въпреки всички доклади и сигнали по време на всички служебни и редовни кабинети. Един от нейните "пазители" е бившият министър от ГЕРБ Георги Георгиев, близък до Пеевски.
Показваме ви нагледно как работи модела "Пеевски - Борисов - Радев". И сега следете каква ще бъде реакцията на новите управляващи, които заявиха, че идват, за да разграждат предишния модел! Следете и каква ще бъде реакцията на опозицията и медиите.
БОЕЦ заявяваме, че ще публикуваме цялата информация, по която работим и анализираме и в момента.
Споделете!
#БОЕЦ
За лимбите и аутфита ^_^ :-)))
.jpg)

1/ Теменуг Сариев
Няма да хейтя, а само искам да попитам две неща. Много обичам тази българска дума - хейтя.
1. Ако това е кукерско облекло и в нашата традиция с него гоним злите духове, какво е искал да каже автора му и то баш на Евровизия?
2. За чий х.й е тази лимба на челото на това моме и защо ми мяза на шестичка? Не можаха ли да напишат, например АС гръмтевичка DC, на това моминско чело?
Щеше да и се връзва повече на аутфита (пак българска дума)
Без хейт, ако може, а ако не може, ви очаквувам
2/ Емил Йотовски
Поемете си въздух и не ме мразете!
Защо българското предложение за Евровизия е провал
Първо – лошо позиционирана песен! Къде е обратът, в който главният герой осъзнава своята полова преходност? Къде е момичето, което като малко е изнасилено от баща си? Къде е чичкото педофил, който ненатрапливо лекува душите на юношите? Къде е невероятният разказ как в едно крехко тяло живеят повече от две същества? Ние живеем в 21. век, бе! Това е Европа!
Лошо заглавие! Лошо! Лошо! Лошо! Не-до-мис-ле-но! Можехме тази клета песен поне „Славаукраянга“ да я кръстим. Или „Умрипунинянга“. Някак по-интернационално и в тренда щеше да бъде. Дори скучното „Бананга-ранга“ или нежното „Лапай-бананга“ щеше да е по-подходящо. Сега с това име си бийте произведението в главата и се чудете защо никой не ви разбра посланията.
За музиката! Добре де, не се ли научихте? Защо се опитвате да пеете, като досега никой не е спечелил с пеене? Преди няколко години една само с кукуригане го докара до приза.
Аутфитът е щета! Изпълнителката веднага да си пусне брада! Няма значение какво мисли. Днес, тук и сега на нейната брада виси щастието на цял един народ. Хайде малко по-жертвоготовно! Феновете ще разберат и ще простят.
Задължително дрехите да се заменят с ямурлук или поне контошче, направено от кожите на претърпели домашно насилие норки. Дрехата да бъде придружена със сертификат за доброволно отдаване на кожите в името на един по-добър, устойчив и въглеродно неутрален свят. Но предвид, че норката не е наше национално животно и следователно кожите ще се наложи да са от лъвове – а тъй като лъвове в България липсват, освен в зоологическите градини, където се водят на отчет – ще трябва да се прибегне до кожи на порове, които се самоопределят като лъвове. Аз ли да ви уча?
Как пък в хореографията не вкараха един със СОП? Ей така, да се мандахерца по сцената, за да създава усещането за толерантност.
И накрая – нито един призив за отварянето на Ормузкия проток, който не е в Европа, но пък то кой ли неизвъневропейски субект не се набърка в този конкурс.
Издишайте.
3/ Ivan Rousanov
БУНТЪТ НА РОСОМАХАТА
ТЕКСТ ПЛЮС ПРЕВОД
Довечера ще ви трябва този текст ,хем да си го повтаряте ,хем да си го тананикате ,хем и да ... псувате ако трябва ,но това е днес България !
Come alive Surrender to the blinding lights No one"s gonna sleep tonight Welcome to the riot Come alive Surrender to the blinding lights No one"s gonna sleep tonight Welcome to the riot Come alive Surrender to the blinding lights No one"s gonna sleep tonight Welcome to the riot I"m the bangaran Bangaranga, bangaranga, bangaranga I"m the bangaran Bangaranga, bangaranga, bangaranga I"m the bangaran Blinding lights Welcome to the riot I"m the bangaran I"m the bangaran I"m an angel, I"m a demon, I"m a psycho for no reason I"m a mover, I"m a teaser, I don"t follow, I"m the leader Let me hype you, hype you up, let me hype you up, I"ma, I"ma Let you get so hooked, I"ma leave you shook Come alive Surrender to the blinding lights No one"s gonna sleep tonight Welcome to the riot I"m the bangaran Bangaranga, bangaranga, bangaranga I"m the bangaran Bangaranga, bangaranga, bangaranga I"m the bangaran Blinding lights Welcome to the riot I"m the bangaran I"m the bangaran I"m the bangaran Close to the edge, I can feel it inside Bodies on bodies and sparks about to fly? I, I, I"m "bout to lose my mind, mind I"m the bangaran Bangaranga, bangaranga, bangaranga I"m the bangaran Bangaranga, bangaranga, bangaranga I"m the bangaran Blindin" lights (bangaranga, bangaranga, bangaranga) Welcome to the riot (bangaranga, bangaranga, bangaranga) I"m a rebel, I"m a danger I"m a mover for a freedom Let me light you, light you up Let me light you up Come on, let me pull you in so deep I"ma leave you weak I"m the bangaran (Bangaranga, bangaranga, bangaranga) (I"m the bangaran) (Bangaranga, bangaranga, bangaranga) I"m the bangaran (Bangaranga, bangaranga, bangaranga) (I"m the bangaran) (Bangaranga, bangaranga, bangaranga) I"m the bangaran (ooh)
ПРЕВОД Пробуди се Предай се на ослепителните светлини Тази вечер никой няма да спи Добре дошъл на бунта Пробуди се Предай се на ослепителните светлини Тази вечер никой няма да спи Добре дошъл на бунта (Аз съм бангаран—) Бангаранга, бангаранга, бангаранга (Аз съм бангаран—) Бангарана, бангаранга, бангаранга (Аз съм бангаран—) Ослепителни светлини Добре дошъл на бунта Аз съм бангаран— Аз съм бангаран— Аз съм ангел, аз съм демон, аз съм психар без причина Аз съм двигател, аз съм дразнител, аз не следвам, аз съм лидерът Нека те надъхам, надъхам, нека те надъхам, аз ще, аз ще Ще те зарибя, ще те оставя разтърсен Пробуди се Предай се на ослепителните светлини Тази вечер никой няма да спи Добре дошъл на бунта (Аз съм бангаран—) Бангаранга, бангаранга, бангаранга (Аз съм бангаран—) Бангарана, бангаранга, бангаранга (Аз съм бангаран—) Ослепителни светлини Добре дошъл на бунта (Аз, аз, аз, аз) Аз съм бангаран— (Бангаранга, бангаранга, бангаранга, аз съм бангаран—) (Бангаранга, бангаранга, бангаранга) Аз съм бангаран— (Бангаранга, бангаранга, бангаранга, аз съм бангаран—) (Бангаранга, бангаранга, бангаранга) Аз съм бангаран— Близо до ръба, усещам го отвътре Тела върху тела, приклещена съм, ще полетя, о Аз, аз На път съм да си загубя ума, ума (Аз съм бангаран—) Бангаранга, бангаранга, бангаранга (Аз съм бангаран—) Бангаранга, бангаранга, бангаранга (Аз съм бангаран—, бангаранга, бангаранга, бангаранга) Ослепителни светлини (Аз съм бангаран—, бангаранга, бангаранга, бангаранга) Добре дошъл на бунта Аз съм бунтар, аз съм легенда Аз съм борец за свобода Нека те запаля, запаля, нека те запаля Хайде, нека те придърпам в дълбокото, ще те оставя без сили Аз съм бангаран— (Бангаранга, бангаранга, бангаранга, аз съм бангаран—) (Бангаранга, бангаранга, бангаранга) Аз съм бангаран— (Бангаранга, бангаранга, бангаранга, аз съм бангаран—) (Бангаранга, бангаранга, бангаранга) Аз съм бангаран— (Уу)
И накрая урок по позьорство :)
ВСЕ СЪЩИТЕ АБСУРДИ!
Да сме приличали на някого, за да сме можели да бъдем себе си!
В Априлската ни Епопея, възрожденците загивали, за да сме станели Европа!
Унищожихме националната валута, за да напишем "Евро" на гърба на националния Светец и покровител!
Отрекохме се от Великата победа над нацизма, за да порозовее цялата страна и в дните на честването да се хилим истерично, че сме победили в някаква ПР-кампания, понеже сме декор на чуждо състезание и ни видели някъде в света!
Обърнахме на цирк свещеното пространство между двата храма, до Вазовия гроб, пред огъня и пред лъва на незнайния войн!
Окичихме с чаршаф в цвета на будоар, войник от камък, а бронзовите в София директно разчленихме и изядохме от захар, за да издигнем панаир с цикламени реклами и надписи на чужд език.
Крещим, че трябвало да се подкрепя песен, в която няма нищо наше и можеше да се яви на онзи фарс, от всяка друга някоя държава и никой нямаше да се запита, от къде е, и защо!
Кое е всъщност българското в тази песен?
Защо да ми е близка, да ме радва! И с какво?
С езика си, стилистиката и посланието, въображението и таланта? Или с дълбоката й връзка с моята история, духовност и земя?
И как така в последните години се оказва, че колкото по-малко българи сме, толкова сме по-големи родолюбци!
Обичаш ли Отечеството - заличи го! Бъди безродник, за да си патриот!
Дали участието ни тъкмо сега в това просташко и ненужно забавление не искаше да отклони, чрез шум и "интеграция", вниманието ни от истински, сакрални, български неща, които явно трябва да ни стават все по-малко важни, да ги загърбим, да се разтворим в чуждото, да се обезличим!
Не чувствам тази песен моя.
Не можеше ли тази объркана жена да си бесува без да ме замесва, без да е точно от България, и аз да трябваше да я подкрепям, за да доказвам, че съм патриот?
Родината ми е държава на Духа!
Не на порока, на подражанието, кича и шума!
И който иска да я представлява да убеди и нея, а и мен, че притежава българския дух, а не безличието на всеядна комерсиалност, и варварството на греха и на беса!
А сега, в интеграционен дух на либерална святост и безпаметно изтрита националност, да видим шоуто и нека най-бесният безродник победи!
Това може да се опитва, да представлява България, но слава на Бога, България не представлява това.
цитирайДа сме приличали на някого, за да сме можели да бъдем себе си!
В Априлската ни Епопея, възрожденците загивали, за да сме станели Европа!
Унищожихме националната валута, за да напишем "Евро" на гърба на националния Светец и покровител!
Отрекохме се от Великата победа над нацизма, за да порозовее цялата страна и в дните на честването да се хилим истерично, че сме победили в някаква ПР-кампания, понеже сме декор на чуждо състезание и ни видели някъде в света!
Обърнахме на цирк свещеното пространство между двата храма, до Вазовия гроб, пред огъня и пред лъва на незнайния войн!
Окичихме с чаршаф в цвета на будоар, войник от камък, а бронзовите в София директно разчленихме и изядохме от захар, за да издигнем панаир с цикламени реклами и надписи на чужд език.
Крещим, че трябвало да се подкрепя песен, в която няма нищо наше и можеше да се яви на онзи фарс, от всяка друга някоя държава и никой нямаше да се запита, от къде е, и защо!
Кое е всъщност българското в тази песен?
Защо да ми е близка, да ме радва! И с какво?
С езика си, стилистиката и посланието, въображението и таланта? Или с дълбоката й връзка с моята история, духовност и земя?
И как така в последните години се оказва, че колкото по-малко българи сме, толкова сме по-големи родолюбци!
Обичаш ли Отечеството - заличи го! Бъди безродник, за да си патриот!
Дали участието ни тъкмо сега в това просташко и ненужно забавление не искаше да отклони, чрез шум и "интеграция", вниманието ни от истински, сакрални, български неща, които явно трябва да ни стават все по-малко важни, да ги загърбим, да се разтворим в чуждото, да се обезличим!
Не чувствам тази песен моя.
Не можеше ли тази объркана жена да си бесува без да ме замесва, без да е точно от България, и аз да трябваше да я подкрепям, за да доказвам, че съм патриот?
Родината ми е държава на Духа!
Не на порока, на подражанието, кича и шума!
И който иска да я представлява да убеди и нея, а и мен, че притежава българския дух, а не безличието на всеядна комерсиалност, и варварството на греха и на беса!
А сега, в интеграционен дух на либерална святост и безпаметно изтрита националност, да видим шоуто и нека най-бесният безродник победи!
Това може да се опитва, да представлява България, но слава на Бога, България не представлява това.
Социалното ибрикчийство и Eвровизия .
И да спечелим... нищо няма да спечелим.
Шопенхауер, на когото може да се вярва, пише, че една личност трябва да е много неуверена в себе си, за да се идентифицира с успехите на футболния си отбор или друга национална еуфория. Цитирам по памет и смисъл, но цитирам конкретно във връзка с Евровизия. Толкова глупав народ, толкова повърхностни доводи да се гласува за изпълнителката, толкова естетическа слепота, толкова увредени критерии за музика, текст, стил... Дори да спечели българската участничка, какво от това. Ще даде петнайсет интервюта вповече. Бай Ганьо ще истеряса при една евентуална победа, ще се напие, ще е горд българин до утре сутрин, до първа смяна и до аванс. Да се правим на родолюбци ни е комай единственият талант. Другото е социално ибрикчийство, сърбежи от 500 годишната липса на идентификация, обриви от комплексарщина и невежество. Истината е, че и да спечелим, нищо няма да спечелим от това
цитирайИ да спечелим... нищо няма да спечелим.
Шопенхауер, на когото може да се вярва, пише, че една личност трябва да е много неуверена в себе си, за да се идентифицира с успехите на футболния си отбор или друга национална еуфория. Цитирам по памет и смисъл, но цитирам конкретно във връзка с Евровизия. Толкова глупав народ, толкова повърхностни доводи да се гласува за изпълнителката, толкова естетическа слепота, толкова увредени критерии за музика, текст, стил... Дори да спечели българската участничка, какво от това. Ще даде петнайсет интервюта вповече. Бай Ганьо ще истеряса при една евентуална победа, ще се напие, ще е горд българин до утре сутрин, до първа смяна и до аванс. Да се правим на родолюбци ни е комай единственият талант. Другото е социално ибрикчийство, сърбежи от 500 годишната липса на идентификация, обриви от комплексарщина и невежество. Истината е, че и да спечелим, нищо няма да спечелим от това
Плиткоумните така и не разбраха, че не сме недоволни от Дара, каквато и да е, да си е жива и здрава, а от политкоректността , откровеното демонично присъствие (това е за тези, които са си оставили душите с тях и могат да усетят или видят) и извратено състояние на "култура" в формата Евровизия, извратен, опошлен, подменящ човека.
Векове ще минат преди да разберат какво казвам
Нищо, пак полюсите работят и показват кой къде върви.
цитирайВекове ще минат преди да разберат какво казвам
Нищо, пак полюсите работят и показват кой къде върви.
Правосъдният министър: Натъкнах се на фрапиращи и недопустими практики в Агенцията по вписванията
цитирайТърсене
Блогрол
1. Аура тест
2. Nik Ray
3. Николай Милчев
4. Petar Ivanov
5. За суетни егоцентрици :D
6. Спомени
7. Политически компас
8. Trap&Blues
9. D. Cunha Miguel
10. Eir.M
11. Ka
12. Mustafa Rafi
2. Nik Ray
3. Николай Милчев
4. Petar Ivanov
5. За суетни егоцентрици :D
6. Спомени
7. Политически компас
8. Trap&Blues
9. D. Cunha Miguel
10. Eir.M
11. Ka
12. Mustafa Rafi

